HP 125A Siyah Orijinal LaserJet Toner Kartuşu - (CB540A)

Marka : Brother
Model : HP 125A Siyah Orijinal LaserJet Toner Kartuşu
TONER RENGİ
SİYAH
FİYATA CHİP DAHİL Mİ?
DAHİL
5% doluluk oranı ile 2.200 sayfa yazar.
TL + KDV
Anadolu yakası için ertesi gün teslimat.
Ürün Özellikleri
Yazıcı kartuşu renkleriSiyah
Baskı teknolojisiLazer
Baskı kapasitesi (siyah ve beyaz)2.200
Paket boyutları (G x D x Y)----
Depolama Isısı-20 - 40C
Ürün Açıklaması
HP 125 LaserJet Baskı Sarf Malzemeleri, şirketinizin dikkat çekmesini sağlar. En son HP ColorSphere tonerimiz ofisinize basımevi kalitesi getirir; canlı renkler, keskin metin ve gerçekçi fotoğraflar. Tutarlı, güvenilir Orijinal HP ürünlerle en yüksek verimliliğinizi koruyun. HP CB540A (125A) SİYAH TONE(CP1215/1312/1515) 2,2K

Ürün Hakkında Detaylı Açıklama

Genel Bakış

HP 125 LaserJet Baskı Sarf Malzemeleri, şirketinizin dikkat çekmesini sağlar. En son HP ColorSphere tonerimiz ofisinize basımevi kalitesi getirir; canlı renkler, keskin metin ve gerçekçi fotoğraflar. Tutarlı, güvenilir Orijinal HP ürünlerle en yüksek verimliliğinizi koruyun.

Özellikler

Canlı renkler ve net grafiklerle dikkat çekin. Gerçekçi fotoğraf kalitesiyle sözcüklerden daha fazlasını anlatın. Mesajınızı net, kolay okunur metinler ve keskin detaylarla verin. Yeni nesil HP 125A Siyah Orijinal Toner ColorSphere tonerle işletmenizi yüksek çözünürlükte tanıtın.

Her zamankinden daha kolay. "Sarf Malzemesi Al" simgesini kullanın ve zaman tasarrufunda bulunmak için HP SureSupply1'dan sipariş verin. Her zamankinden daha çok düşük maliyetli; siyah sayfaları siyah-beyaz lazeriniz2 ile aynı maliyete yazdırın ve istediğiniz zaman renkli yazdırın.
Yeniden baskı işlemlerinden kaynaklanan zaman ve para israfından kurtulun. Orijinal HP Toner Kartuşlarındaki akıllı teknoloji sistemin baskı kalitesini ve güvenilirliğini optimize edebilmesini sağlar. Tutarlı renkler elde etmek için sistemin tümü HP cb540a toner ColorSphere tonerin benzersiz özelliklerine göre ayarlanmıştır.

Yazıcı kartuşu renkleri
        Siyah

Baskı teknolojisi
        Lazer

Baskı kapasitesi (siyah ve beyaz)
        2.200 sayfa

    Sayfa üretimi dipnotu

Yaklaşık ortalama baskı kapasitesi ISO/IEC 19798'e dayanır. Gerçek kapasite basılan sayfaların içeriğine ve diğer etkenlere bağlı olarak önemli ölçüde değişiklik gösterir. Ayrıntılı bilgi için bkz. http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies.

İşletim gereksinimleri

    Çalışma ısısı aralığı
        10 - 30°C

    Depolama Isısı
        -20 - 40°C

    Depolama nemi
        % 10 - 90 RH

Boyutlar ve ağırlık

    Paket boyutları (G x D x Y)
        365 x 100 x 110 mm

    Paket ağırlığı
        0,8 kg